Chcesz rozliczyć podatek z Niemiec? Skontaktuj się z nami


Jeśli pracowałeś w Niemczech i chcesz odzyskać należny Ci podatek z zagranicy, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Dane kontaktowe

Napisz, a skontaktujemy się z Tobą!


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez firmę TAXOMI z siedzibą 98-200 Sieradz ul. Ul. P.O.W 59. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów kontaktowych, marketingowych i statystycznych, w trakcie, a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez TAXOMI. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) Dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Oświadczam, że wszystkie podane informacje są zgodne z prawdą.
  Zgoda została zaakceptowana.  Rozlicz swój podatek z Niemiec z nami
  i uzyskaj najwyższy zwrot podatku z zagranicy


  Nasze kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu podatku z zagranicy gwarantują rozliczenie podatku z Niemiec szybko, skutecznie i z najlepszym wynikiem finansowym.

  Chcesz rozliczyć podatek z Niemiec? Skontaktuj się z nami:

  ROZLICZ PODATEK