Zleć swoje sprawy specjalistom!


Specjalizujemy się w rozliczaniu i zwrocie podatku z Niemiec dla osób, które tam pracują lub prowadzą działalność gospodarczą. Ale to nie wszystko!


Oferujemy także:

pomoc w uzyskaniu Freistellung,

• zwrot podatku budowlanego,

rozliczenie Gewerbe,

rozliczenie polskiej firmy w Niemczech

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci w załatwieniu formalności.

Dane kontaktowe

Napisz, a skontaktujemy się z Tobą!


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez firmę TAXOMI z siedzibą 98-200 Sieradz ul. Ul. P.O.W 59. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów kontaktowych, marketingowych i statystycznych, w trakcie, a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez TAXOMI. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) Dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Oświadczam, że wszystkie podane informacje są zgodne z prawdą.
    Zgoda została zaakceptowana.    Rozlicz swój podatek z Niemiec z nami
    i uzyskaj najwyższy zwrot podatku z zagranicy


    Nasze kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu podatku z zagranicy gwarantują rozliczenie podatku z Niemiec szybko, skutecznie i z najlepszym wynikiem finansowym.

    Chcesz rozliczyć podatek z Niemiec? Skontaktuj się z nami:

    ROZLICZ PODATEK